• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/yazicilarbilgisayar
  • https://twitter.com/YAZICILARGROUP

LAPTOP TAMİRİ

Laptoplarınızın uzun süre kullanılması ya da kullanım hataları sonucu parça değişimine ihtiyacı olmaktadır. Her marka ve model Laptop yedek parça değişimi ve satışı orijinal ve garantili olarak firmamız tarafından yapılmaktadır. Bilgisayar donanımında bulunan parçaların arızalanması sonucu eğer tamir edilemeyecek kadar zarar görmüş ise değişime ihtiyacı olacaktır. Yedek parça değişimini dilerseniz orijinal dilerseniz ikinci el olarak da değiştirebilirsiniz.

Ancak bu konuda önerimiz her zaman orijinal yedek parça değişimidir. Firma olarak satışı ve değişimini yaptığımız Laptop yedek parçalar arasında Adaptör, Ana Kart, Batarya, Ekran ve Ekran Kartı, İnverter, Fan, Alt ve Üst Kasa, Menteşe, Besleme,Bios pili, Pover Soketi, Ram, Hard Diski, Çipler, Klavye, Şarj aleti, Pil, Modem ve daha sayamadığımız tüm yedek parçaları firmamızdan temin edebilirsiniz.

Laptopların kulacılarındaki artış yedek parça ihtiyacını da artırmaktadır. Ancak her servis size yedek parça temini yapamaz. Ellerinde olmayan yedek parçaları temin etmek için de sizleri uzun süre bekletebilir. Firmamızın stoklarında her türlü yedek parça ulunmaktadır. Bu konuda müşterilerimizi mağdur etmeden yedek parça değişimini garantili olarak yapmaktayız. Laptop yedek parça değişimi yaptıracağınız firmanın güvenilir olması çok önemlidir.

Güvenilir olmayan sokak arasındaki servislere Laptoplarınızın yedek parça ihtiyacına cevap veremezler. Bu konuda firmamıza gözünüz kapalı güvenebilir Laptop yedek parça ihtiyacınızı en kısa zamanda garantili olarak alırsınız.

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.999133.1314
Euro35.963036.1071
Hava Durumu
Takvim