• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/yazicilarbilgisayar
  • https://twitter.com/YAZICILARGROUP

Anasayfa

EDM ARTVİN BAYİSİ    YAZICILAR BİLGİSAYAR  

Web Sitemiz Güncellenmektedir. Daha Sonra Deneyebilirsiniz 

E-Fatura &Mali Mühür & E-İmza Başvurularınız İçin 

0 466 351 20 10 & 0 533 610 33 33

Hopa İş Merkezi Kat:2 No: 115  Hopa /Artvin

www.yazicilar.net  www.yazicilarbilgisayar.com.tr  www.yazicilarbilgisayar.com 

www.hopa.gen.tr www.hopagsk.org.tr www.hofad.org

 


Arvin'in İlk ve En Büyük Bilgisayar Firması

Hopa'nın Teknoloji Tedarikçisi

Yazıcılar Bilgisayar Artvinde ve Hopa’da teknoloji ürünleri ve ilgili tedarik zinciri yönetim hizmetleri alanında lider bir tedarikçidir. Yazıcılar Bilgisayar, yüksek yenilikçilik seviyesi, profesyonel yönetim yaklaşımı ve gelişim stratejileriyle anılır. Yazıcılar Bilgisayar bilişim teknolojileri, telekomünikasyon, elektronik tüketim ürünleri, perakende ve internet perakendeciliği gibi geniş bir yelpazede müşterilerine ürün desteği sağlayacak şekilde yapılandırılmıştır. Yazıcılar Bilgisayar 1992 Yılında "Levent Bilgisayar" Adı Altında hizmet vermiş,1998 Yılında da Yazıcılar Bilgisayar Adı Altında Şirketleşerek hizmete halen devam etmektedir.      Şirket merkezi Hopa'da dır. Önceki yıllarda Rize/Pazar Artvin/Arhavi, İzmit/Gebze, Antalya, İzmir, Avustralya/Melbourne, Gürcistan/Batum  gibi Şehirler de şubeler açtık. İzmit/Gebze ve Avusturalya/Melbourne deki Şubelerimiz Halen Devam etmektedir. 

 Hopa'nın Teknik Destekçisi

 Yazıcılar Bilgisayar'ın  görevi, bilişim teknolojisi tedarikçilerinin ve satıcılarının dünya klasmanında yer alan teknoloji çözümlerini maliyet etkin bir şekilde satabilmesi, sunabilmesi, tedarik edebilmesi ve destekleyebilmesi için gereken yüksek kalite hizmetler platformunu temin ederek Hizmet verdiği kitlelere en iyi şartları  sağlamaktır. Teknik desteğiyle teknoloji kullanıcılarının, kurum ve kuruluşların bilgilerini emniyete almak,Tehlikelerden uzak tutmak, sorunlarını en kısa ve uygun şartlarda gidermektir.

 

 

 

Değer Katkısı

Ürün genişliğimiz, kanal derinliğimiz, ürün yaygınlık yönetimimiz, bilgilerimiz, proje desteğimiz, lojistiğimiz, finansal ve pazarlama hizmetlerimiz ve eksiksiz elektronik ticaret çözümlerimizle, Verdiğimiz hizmetler hem müşterilerimize, hem de tedarikçilerimize rekabetçi avantajlar sunmakla kalmıyor, maliyet azatlımı, pazara kadar geçen süre, yaratılan fırsatlar, müşteriye yakınlık ve müşteri memnuniyeti, giriş-çıkış kolaylığı, risk azatlımı ve gerçek karlılık gibi etkiler de yaratıyor.

Yazıcılar ile diğer bilişim teknolojileri  şirketleri arasındaki farkı belirleyen temel faktör yenilikçiliktir. Yönetim ekibimiz sektöre değişimle liderlik yapma konusuna odaklanmakta, tedarikçi ve müşteri beklentilerini net bir şekilde anlamaya özen göstermektedir. En yeni teknolojiyi kullanıyor, İnterneti klasik iş uygulamalarıyla bütünleştirerek özel çözümler geliştiriyoruz; böylece ortaklarımıza hem sanal, hem de gerçek dünyada aynı anda var olma fırsatı sunuyoruz.

 

 

İnsan Kaynakları Politikamız


Yazıcılar Bilgisayar, kurumların en önemli değerlerinin “uzmanlaşmış insan gücü” olduğu bilincindedir, bilgisayar sektöründe bir öncü konumunda olan şirketimiz sektörde ayrıca bir okul görevi de görmektedir. 

Yazıcılar Bilgisayar, çalışanlarının mesleki ve kişisel gelişimini amaçlayan rekabetçi bir çalışma ortamı sunmaktadır. Yazıcılar Bilgisayar çalışanları, beceri, bilgi ve deneyimleriyle şirket performansına katkıda bulunurlar. Şirket, çalışanlarına; bireysel, departman ve şirket hedeflerine yönelik olarak düzenlenmiş değerlendirme sistemiyle, bulundukları katkıya paralel ödeme yapar.

Herkese eşit ölçüde fırsat ve açık iletişim olanakları sağlayarak kontrollü bir rekabet ile çalışanların mesleki, kişisel ve sosyal gelişimlerini desteklemek, Yazıcılar Bilgisayar'nın insan kaynakları politikasını belirler.

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.999133.1314
Euro35.963036.1071
Hava Durumu
Takvim